• Školská knižnica

•    V školskej knižnici si môžu návštevníci vypožičať literatúru, ktorá môže napomôcť ich intelektuálnemu rastu. Knižnica disponuje viac ako 1000 titulmi rôzneho zamerania a stále sa rozrastá. Knižničný fond zahŕňa beletriu pre deti a mládež, náučnú literatúru ako sú odborné knihy, cudzojazyčné knihy a encyklopédie. Čitatelia v nej nájdu tiež knihy z povinného čítania, vedeckú, dobrodružnú literatúru a časopisy.                                         V 1. polovici šk. roka 2016/2017 pribudlo do školskej knižnice 45 nových kníh.

Žiacka knižnica je umiestnená na druhom poschodí školy v učebni č. 29.                           V roku 2009 v rámci úspešného projektu Elektronizácia a revitalizácia školských knižníc bola knižnica doplnená novými knižnými publikáciami v počte 290 kníh, novým počítačom s pripojením na internet, tlačiarňou, laminovačkou, rýchloviazačom a čítačkou čiarových kódov.                                                                                                                                 Školská knižnica je vybavená skriňami na uloženie kníh, pylonovou keramickou tabuľou a dataprojektorom.

Od 3.októbra  sa opäť otvoria dvere školskej knižnice, ktorá vás privíta s množstvom nových kníh. Veríme, že sa v nej budete cítiť príjemne a strávite príjemné chvíle pri čítaní. Knižnica bude otvorená každý štvrtok od 13,00 do 14,30. Ak budete potrebovať navštíviť školskú knižnicu mimo uvedených  hodín,  kontaktujte pani učiteľku Mgr. Ivanu Martiakovú

Tešíme sa na Vás!

10.ročník projektu " Záložka do knihy spája školy" sa opäť rozbieha

Aj v tomto roku sa naša škola zapojila do projektu, ktorý podporuje čítanie a vytvára priateľstvá medzi školami. Téma tohto jubilejného projektu je " List za listom- baví ma čítať". Veríme, že sa nám podarí aj tento rok vytvoriť krásne záložky, ktoré potešia kamarátov z partnerskej školy z ČR - ZŠ a MŠ Strupčice  a spríjemnia nám chvíle pri čítaní.

Výpožičná doba:

Pondelok: 12.30 – 13.30

Streda:      13.00- 14.00

(Po dohode počas prestávok)

Plán školskej knižnice