• Ponuka - fotenie žiakov

• Vážení rodičia,

firma BENETRONAS s.r.o. ponúka žiakom ponuku suvenírov  k blížiacim sa Majstrovstvám sveta v ľadovom hokeji 2024.

Deti budú mať možnosť sa vyfotiť v slovenských hokejových dresoch a následne im budú vyhotovené pamiatkové produkty na základe ponuky.

Nákup setov nie je povinný, ale je dobrovoľný.

Spoločnosť zákonite garantuje, že produkty nebudú použité iným spôsobom, len a výlučne pre danú inštitúciu. Prehlásenie-skartovanie 2024 Benetronas

Ak budete súhlasiť s fotografovaním Vášho dieťaťa, je potrebné priniesť podpísaný Informovaný súhlas, ktorý je možno stiahnuť TU:     Informovaný súhlas

• VESMÍR OČAMI DETÍ

• Dňa 11.4.2024 sa dvaja žiaci našej školy zúčastnili slávnostného vyhodnotenia okresného kola výtvarnej súťaže ,,Vesmír očami detí. "

Z celkového počtu 399 výtvarných prác, bolo ocenených 19 a medzi nimi aj práce našich žiakov z ŠKD.

Ocenení žiaci: 1. tr. Stanko Ševčík

2. tr. Radko Krkoška

Všetky práce postupujú do celoslovenského kola.

Úspešným výtvarníkom blahoželáme a prajeme veľa tvorivých nápadov.

• 3. apríl bol výnimočný deň!

Predškoláci prišli v sprievode svojich rodičov na zápis do 1. ročníka. Deti boli smelé, usmiate a plné očakávaní. Tento deň bol v ich živote dôležitým medzníkom. V kútiku duše mali možno aj trochu strach z neznámeho. Na túto udalosť pani učiteľky za pomoci pani asistentiek vyzdobili triedu a pripravili fotokútik.

Stať sa prvákom, to nie je len tak ! Pani učiteľky z 1. až 4. ročníka si preverili jazykové a grafomotorické zručnosti predškolákov. Za každú úlohu boli odmenené pochvalou, praktickými darčekmi a pamätnými listami. Rodičov a deti školou previedli pani asistentky. Deti zaujali farebné triedy a oddychové zóny. Rodičia, ktorí kedysi našu školu navštevovali ako žiaci, ostali milo prekvapení, akou výraznou modernizáciou škola prešla.

Veríme, že prváčikovia prídu s rovnakým nadšením aj v septembri. Už sa na nich tešíme !